Psychoterapeutická skupina - Středeční

V únoru 2019 otevíráme novou psychoterapeutickou skupinu, již nyní přijímáme nové členy.

PŘIHLÁSIT SE DO SKUPINY

Skupina je určena zejména lidem, kteří chtějí zlepšit své strategie v mezilidském chování, lépe poznat sami sebe a zjistit, jak působí na druhé. V příjemném prostoru a bezpečí malé skupinky se naučit nové komunikační dovednosti, rozpustit životní trable a obnovit naději ve změnu

To vše za podpory zkušených terapeutů Mgr. Kateřiny Bauerové a Mgr. Jana Konopáska, kteří se ve své terapeutické praxi věnují také individuální a párové  psychoterapii, oba absolvovali výcvik pro skupinovou práci v rámci Institutu SUR, a také jsou členy správní a odborné rady SUR.

Skupina je určená pro 8 – 10 lidí, kteří se schází pravidelně každou středu večer od 18:00 na 90 minut, minimálně po dobu tří měsíců, v Poradně Praha Francouzská 4 Praha 2. Cena za jedno sezení je 300,- Kč, platí se vždy 3 měsíce dopředu, není-li domluveno jinak.

Pokud máte zájem být součástí skupiny, objednejte se ZDE nebo napište přímo Kateřině Bauerové na bauerova@poradna-praha.cz. Před nástupem do psychoterapeutické skupiny se s Vámi sejdeme a upřesníme si Vaše očekávání a domluvíme se na vhodnosti skupinové práce právě pro Vás.

Pojďte s námi vytvořit bezpečné prostředí pro sdílení starostí a nezdarů, tužeb a přání. Zjistěte jací doopravdy jste a co potřebujete ve svém životě změnit. Společně najdeme cestu, kterou třeba už dlouho hledáte.  

Psychoterapeutická skupina - čtvrteční

Aktuálně máme všechna místa ve skupině obsazena. Přihlásit se můžete do kupiny Mgr. Baueorvé viz výše.

PŘIHLÁSIT SE do skupiny.

Skupinové psychoterapie se účastní vice klientů (max. 11) a skupinu vedeme v terapeutickém páru – oba terapeuti jsme zkušení v práci s terapeutickou skupinou. Skupina často vidí problém z mnoha stran,  umí podpořit  i neuskutečnitlelné nápady a sny – umí násobit schopnosti a dovednosti svých členů. Zároveň se členové skupiny naučí zvládat svou pasivitu, nízké sebevědomí, trému, úzkost a strach, a podobně.

Skupina probíhá jednou za dva týdny vždy ve čtvrtek večer od 18h do 20.00h. Pokud přemýšlíte, že se do skupiny zapojíte, nejprve se setkáme na úvodním setkání, kde si vyjasníme vše potřebné. 

Ve skupině platí některá pravidla, která si skupina vytvoří. Jsou to například pravidlo mlčenlivosti (účastníci nehovoří o osobních údajích jiných členů mimo skupinu), pravidlo „stop“ (pokud člen skupiny nechce dál mluvit o daném tématu), pravidlo vztahů mimo skupinu (doporučujeme prožívat vzájemné interakce jen v rámci skupiny).

Skupinu vedou terapeuti: Mgr. Klára Brázdová a Mgr. Pavel Hanzal

Cena: 300 Kč/120 min, klient hradí 12 setkání dopředu.

Skupina se schází v Poradně Praha na adrese Francouzská 4 Praha 2, 3. patro.

Přihlášky přijímáme průběžně u Mgr. Kláry Brázdové na tel: 603 986 696 nebo u Mgr. Pavla Hanzala na tel: 733 116 055 nebo ZDE.

Více o skupině a terapeutech se dozvíte také ZDE

(http://terapeutickaskupina.webnode.cz/o-nas/)

Pokud se Vám hodí spíše jiný den, můžete využít psychoterapeutickou skupinu Mgr. Michaely Kokešové, která se koná ve středu od 18 hodin do 19,30 hodin. Více informací na mail@michaelakokešova.cz

Chcete info o termínech kurzů, slevách a článcích?
Přihlášením k odběru e-mailů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Vaše jméno:
Email: