Psychologické poradenství

OBJEDNAT SE / CENÍK

 

To, co Vás přivedlo ke čtení těchto řádek, může být zoufalství, zvědavost, naděje, chuť přehodit na někoho část svého trápení. Můžete toužit po tom, aby Vám konečně někdo poradil. Můžete řešit třeba vztahové soužití, výchovné problémy, stres, životní krize, můžete chtít pomoc pro někoho jiného (dítě, partnera, rodiče, kamaráda, kolegu, atd.). Většinou jde o konkrétní problém a nedostatek informací potřebných k jeho vyřešení.

Pokud odborník zná odpověď na Vaši otázku a je v jeho kompetencích takovou odpověď dát, pak obvykle psychologické poradenství končí a Vy odcházíte spokojen/a. Může jít o jedno nebo víc setkání, podle potřeby a domluvy. Může se ale stát, že rada nestačí. Zjistíte, že se chcete danému problému věnovat víc, že je zapotřebí v životě něco změnit a že k dosažení takové změny využije pomoc a podporu odborníka.Pak můžete společně pokračovat a volně přejít k psychoterapii.

Témata, s nimiž se lidé na psychologa obracejí, jsou například

Vztahové problémy: manželské a partnerské problémy, rodinné problémy, problémy s dětmi, problémy s rodiči, konflikty, agrese ve vztahu nebo naopak pasivita ve vztahu, nevěra, komunikace ve vztahu, výchovné problémy, sexualita.

Náročné životní situace: ztráta zaměnstnání, svatba, problémy při studiu, narození dítěte, úmrtí blízké osoby, nemoc (vlastní nemoc nebo nemoc blízkého člověka).

Nepříjemné psychické stavy: úzkost, samota, smutek, strach, nechutenství, atd.

Ne/zvládání návykových látek: drogy nebo alkohol, případně jiné závislosti

OBJEDNAT SE / CENÍK

Cena za konzultaci je 800 Kč / 60 minut (50 minut pracujeme, zbytek času domlouváme další termín, vyřizujeme platbu, atd.)

Přečtěte si moje články o komunikaci.

 

Chcete info o termínech kurzů, slevách a článcích?
Přihlášením k odběru e-mailů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Vaše jméno:
Email: