Jak pracuji

Pokud se chcete objednat, nejrychlejší je vyplnit objednávku ZDE, nebo mi zavolejte na 604 314 350 nebo mi pošlete e-mail. Ozvu se Vám zpět. Pokud neberu telefon, pravděpodobně konzultuji nebo učím. Zavolám zpět hned, jak to bude možné. Pokud nenajdeme vyhovující termín, nabízím konzultace v horizontu dní, max. týdne u kolegů z mého týmu Poradny PrahaVím, že pokud Vás něco trápí, nemůžete čekat na konzultaci dlouhou dobu.

Pokud mě chcete nejprve dobře poznat, přijďte na můj víkendový kurz asertivity a zdravého sebevědomí. Téměř každý se v tématech najde, za víkend se toho hodně odpracuje, a můžeme se pak domluvit na individuální práci. Kurz učím víc než deset let a vřele jej doporučuji. Podívejte se na můj WEB O ASERTIVITĚ.

Když se na první konzultaci domluvíme, budu Vás očekávat ve stanovený čas, nemusíte se obávat dlouhého čekání. Protože nepracuji pro pojišťovnu, nemusíte mít doporučení od jiného lékaře. Nedostanete ode mě žádnou diagnózu do oficiálních lékařských záznamů, vše, o čem budeme mluvit, zůstane mezi námi (kromě ohlašovací povinnosti, platné pro všechny občany ČR, uvedené v trestním zákoně). Výjimkou by bylo, pokud byste mne o sdělení informací další osobě nebo instituci osobně požádal/a. Nabídnu Vám něco příjemného k pití, pohodlné místo k sezení a nerušený čas ke všemu, o čem potřebujete mluvit.

Na frekvenci a počtu setkání se domlouváme společně a já respektuji Vaši potřebu (na rozdíl od pojišťoven, které omezují počet konzultací). Budu s Vámi spolupracovat tak dlouho, jak moji pomoc budete potřebovat. Někomu stačí jedna konzultace, někdo ke mně chodí rok, i dva. Zastávám názor, že Vy sám/sama víte nejlépe, jak dlouho pomoc potřebujete. Konzultace sjednávám v pravidelných dnech/časech, pokud to je možné, ze zkušenosti je to obě strany nejvýhodnější.

Společně se budeme domlouvat na tom, co potřebujete. Vyslechnu Vaši představu a povím Vám o tom, co Vám mohu nabídnout já. Zodpovím Vaše otázky týkající se mé kvalifikace a způsobu práce. Mluvit můžete o jakémkoliv tématu, budu ale respektovat, pokud potřebujete více času, abyste mohl/a o tématu mluvit. Stejně tak je zcela v pořádku, pokud budete plakat, mlčet nebo zlobit se. Toto vše k psychoterapii patří. Nebudu Vás nutit mluvit o věcech, o kterých mluvit nechcete. Jsem přesvědčena o tom, že psychoterapie nemá nutně být nepříjemná, přesto, že má být náročná, aby mohla být efektivní.

Třeba jako výstup na Sněžku. Každý tam půjde jinak dlouho, jinou cestou, někdo si bude dělat delší pauzy, někdo půjde "na jeden zátah". Já půjdu s Vámi, a budu Vaše tempo respektovat. Budu hlídat, abyste nespadl/a dolů a budu věřit, že jednou se spolu podíváme shora na celou tu naší společnou cestu, a Vám bude dobře.

Společně budeme hledat způsob, jak naplnit Vaše očekávání, cíle, jak to udělat, abyste se cítili lépe. Já znám metody, tedy „jak“, a vy znáte „co“ a „proč“.

Může se stát, že zjistíme, že potřebujete také pomoc jiného odborníka nebo organizace. V tomto případě Vám ráda předám kontakt nebo se domluvíme, jak kontakt vyhledáme. Spolupracuji s dalšími odborníky, pedagogickými zařízeními, neziskovými i zdravotnickými zařízeními.

Domluvíme se na způsobu platby. Někteří klienti preferují platit po každém sezení, někteří raději zaplatí několik sezení dopředu v hotovosti nebo na účet. Pokud platíte převodem na účet, do zprávy pro příjemce uvádějte prosím své jméno (stačí křestní jméno) a datum konzultace. O zaplacení Vám samozřejmě vystavím příslušný doklad. Cena za konzultaci 50 minut je 1200 Kč, cena párové psychoterapie je 1600 Kč. Těším se na nová setkání a spolupráci.

OBJEDNAT SE

Přečtěte si moje články o tématech komunikace a asertivity, například Já prostě nejsem asertivní typ nebo o Mezilidských konfliktech nebo navštivte BLOG psychologické Poradny praha

Chcete info o termínech kurzů, slevách a článcích?
Přihlášením k odběru e-mailů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Vaše jméno:
Email: