Chci se objednat na konzultaci

Máte-li zájem o konzultaci, vyplňte prosím následující údaje. Odpovíme Vám obratem, nejpozději do 3 pracovních dní. Po potvrzení se Vaše objednání stává závazným. Pokud zrušíte objednanou konzultaci době kratší než je 24 hodin, je třeba ji uhradit.

Jméno (stačí křestní jméno):

Kontakt (e-mail nebo telefon):

Mám zájem o:

Jiné přání:

Chtěl/a bych konzultaci v trvání:

Uveďte prosím Vaše časové možnosti
(preferovaný den, příp. hodinu):

K mému objednání bych ještě chtěl/a napsat:

 

Cena za individuální konzultaci je 1200 Kč / 60 minut (50 minut pracujeme, zbytek času domlouváme další termín, vyřizujeme platbu, atd.). Cena párové terapie je 1200 Kč / 50 minut.

Podmínky ochrany osobních údajů

Mgr. Emilie Šípová, Ph.D.  se sídlem Francouzská 4 Praha 2. Zpracovávám ty osobní údaje, které mi klienti sami poskytnou při objednání skrz objednávkový formulář nebo telefonicky nebo e-mailem. Jde o jméno, telefonní číslo, e-mail, event. adresu a IČO, pokud je třeba vystavit fakturu. Nezískávám kontakty od třetí strany.

Osobní údaje shromažďuji za účelem: vystavení faktury nebo dokladu, objednání na konzultaci, zrušení konzultace, informace klientů o akcích a novinkách, pokud s tímto vyslovili souhlas. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat e-mailem na: psychoterapie@sipova.cz nebo telefonicky na 604 314 350. Naše webové stránky mají zabezpečený server proti úniku informací.

Vedení dokumentace z konzultací: poznámky si píšu ručně během konzultací a zakládám je do složek. Složky jsou umístěny u uzamykatelné místnosti, která je rovněž oddělena ještě dvěmi dveřmi. Na veškeré informace o klientech se vztahuje mlčenlivost. Ta se nevztahuje na zpracování případů v supervizi (ovšem zde nepoužívám identifikovatelné osobní údaje, obvykle změním křestní jméno) přičemž supervizit je také vázán mlčenlivostí. Výjimku tvoří ohlašovací povinnost, která platí pro každého občana ČR a vztahuje se na trestné činy vyjmenované v trestním zákoně. I v takovém případě ale s klienty o situaci mluvím, vysvětluji a domlouváme se o společném postupu řešení situace.

Dokumentaci mohu zrušit při ukončení spolupráce na klientovu žádost, obvykle ji ale ponechávám uschovanou pro případnou potřebu obnovení kontaktu a další spolupráce, maximálně však 10 let.

Osobní údaje dětí a mladistvých zpracovávám jen po informovaném souhlasu zákonných zástupců.

Jakékoliv informace o nakládání s osobními údaji a o mlčenlivosti ráda zodpovím, vysvětlím a můžeme se domluvit na formě vedení dokumentace, která je pro klienty komfortní. 


 

Chcete info o termínech kurzů, slevách a článcích?
Přihlášením k odběru e-mailů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Vaše jméno:
Email: